Nowości:

Agroturystyka nad jeziorem

Agroturystyka nad jeziorem

Wakacje z rodziną

Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek z rodziną? Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i pośpiechu? Nie podoba Ci się wizja spędzenia urlopu w nieciekawym hotelu, z daleka od natury? Wybierz się na mazury! Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury, doskonałym pomysłem będzie agroturystyka nad jeziorem!
Mazury to wspaniałe miejsce, jeden z najlepiej zachowanych naturalnych regionów Polski. W otoczeniu pięknych lasów i jezior odpoczniesz i zregenerujesz swoje siły, wybierzesz się na spacer lub poranny jogging. Agroturystyka nad jeziorem jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeśli wybierasz się tam razem z dziećmi. Maluchy uwielbiają spędzać czas na powietrzu, w otoczeniu zwierząt hodowlanych, których żyjąc na co dzień w mieście najczęściej nie mają okazji zobaczyć.
Gospodarstwa agroturystyczne mają jeszcze jedną zaletę. Przygotowując posiłki dla swoich gości, gospodarze zwykle korzystają z produktów, które zostały wytworzone na miejscu przy zachowaniu zasad produkcji ekologicznej. W ofercie gospodarstw znajdują się domowe sery, chleb z domowego wypieku, miód prosto z pasieki, warzywa, a nawet mięso. Wszystko najlepszej jakości, więc że jemy smacznie i zdrowo. Gospodarze dostosowują się do wszelkich potrzeb gości i chętnie przygotowują posiłki wegańskie, wegetariańskie a nawet bezglutenowe.
Nie ma co się zastanawiać: cisza, spokój, pyszne i zdrowe jedzenie, piękne widoki – czego chcieć więcej? Wypoczynek na mazurach wśród jezior to relaks i samo zdrowie oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.