Nowości:

Bilety lotnicze online

Bilety lotnicze online

W dobie tanich linii lotniczych podróże samolotem nie są nadzwyczajnie wysokim wydatkiem. Linie te powstały, aby pozwolić na latanie nie tylko ten najbogatszej części społeczeństwa. I świetnie spełniają swoje zadanie – latanie samolotem stało się dla nas czymś na porządku dziennym.

Bilety lotnicze, zwłaszcza jeśli trafimy na okazję, potrafią być śmiesznie tanie. Czasem o wiele drożej zapłacilibyśmy za wycieczkę samochodową w granicach naszego kraju, niż za weekendowy wypad do Berlina czy Oslo.
Okazuje się, że świetnie wpływa to na rynek turystyczny, który dzięki temu rozkwita. Nie ma weekendu, by największe europejskie miasta nie były oblężone przez tłumy turystów.
Pamiętajmy jednak, by przed udaniem się na pokład samolotu dokładnie przeczytać regulamin przewoźnika, który określa nasze obowiązki i poformuje nas, czy nie obowiązują nas dodatkowe opłaty lotniskowe, które potrafią być dość wysokie.
Pamiętajmy, że statystycznie samoloty są najbezpieczniejszym środkiem transportu i lęk przed lataniem jest nie uzasadniony.