Nowości:

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Fascynacja skandynawią powiększenie piersi

Fascynacja Skandynawią, jej kulturą, ludźmi emanującymi energią i otoczeniem ogarniającym przybysza przyjemnym spokojem zrodził się u mnie jeszcze w czasach wczesnego liceum.
Wówczas Norwegia będąca dla mnie kwintesencją Skandynawii była jedynie upatrywanym celem wakacyjnych wojaży. Długo z resztą pozostawała w fazie marzeń. Po kilku latach, jeszcze podczas studiów sytuacja zmieniła się diametralnie, ponieważ Norwegia stała się popularnym miejscem zarobkowania naszych rodaków, a dla wielu stała się drugą ojczyzną.
Oczywiście, większość moich kolegów decydujących się na tzw. wyjazd za chlebem kursowała na trasie Gdańsk Londyn czy Gdańsk Manchester, ale ja postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i skierować swoją uwagę na północ, ku krajom skandynawskim. Znalazłem pracę na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii w mieście Stavanger, a ponieważ nadal studiowałem, przez ponad dwa lata regularnie podróżowałem na trasie Gdańsk Stavanger i z powrotem. OD tamtej pory minęło ponad 10 lat, a moja fascynacja Norwegia nie ustaje.