Nowości:

Pływanie jachtem po Bałtyku

Pływanie jachtem po Bałtyku

Jednym z fajniejszych sposobów na spędzenie wymarzonych wakacji, jest czarter jachtów morskich Bałtyk jest akwenem, który doskonale nadaje się do tego celu.

Aby czarterować jacht morski, musimy posiadać oczywiście więcej pieniędzy od przeciętnego Kowalskiego. Ale aby móc nim samodzielnie sterować, musimy posiadać patent sternika morskiego. Jeśli posiadamy te dwie rzeczy możemy urzeczywistnić czarter jachtów morskich Bałtyk jest dość spokojnym akwenem z bezpieczną linia brzegową, co pozwala na bezpieczne żeglowanie nawet niedoświadczonemu sternikowi.

Pływanie jachtem po Bałtyku daje nam doskonałą okazję do zwiedzenia całego wybrzeża (nie tylko polskiego). Możemy zbadać porty w dużych miastach takich jak Szczecin, Gdynia lub Gdańsk, jak również niemal bezludne i urokliwe zatoczki i plaże.

Czarterując jacht morski, możemy wybierać spośród jachtów o napędzie żaglowym, silnikowym lub mieszanym. Dostępne są również jachty rożnej wielkości, ale w tym przypadku wiele zależy od rodzaju posiadanych uprawnień i grubości portfela.