Nowości:

Świat ewoluuje

Świat ewoluuje

Świat ewoluuje. Chcemy czy też nie, ale zmienia się często w tempie, które przeraża albo chociaż przytłacza osoby przyzwyczajone do starego ładu. O czym mowa?

Technologiach, ale także rozwijających się przede wszystkim czy też między innymi usługach. Każdy z nas miał do czynienia z czymś, co wydawało się nowe. Każdy także patrzy z podziwem na rzeczy, które jakiś czas temu były ,,nie do pomyślenia” a dzisiaj ułatwiają nam funkcjonowanie.

Rozwinęło się wiele – między innymi transport. Nowoczesne koleje rozpędzające się do zawrotnych prędkości, transport powietrzny czy też nawet morski a do tego sieć autostrad, która umożliwia nam szybsze pokonywanie zamierzonej trasy. Loty Rzeszów Oslo czy też Warszawa Szanghaj to hasła wpisywane w wyszukiwarce niemal machinalnie. Nikt nie zastanawia się ,,jak to daleko”. Każdy myśli raczej – jakie to piękne. Możemy w mgnieniu oka znaleźć się wśród innej kultury, w innym otoczeniu i patrzeć na inne cuda architektury. Nie ogranicza nas czas – mamy za to niemal nieograniczone możliwości !