Nowości:

Wyjazdy integracyjne – Łódź

Wyjazdy integracyjne – Łódź

Wyjazdy integracyjne – czy warto?
Wyjazdy integracyjne mają jeden podstawowy cel. Dla pracowników ma być to fantastyczna rozrywka, która dostarczy niezapomnianych wrażeń motywujących ich do dalszej efektywnej pracy.
Uczestniczenie w takim wyjeździe to sposób na poznanie współpracowników i swoich możliwości. Można pokazać swoje cechy, które podczas codziennej pracy w biurze pozostają ukryte bądź niezauważone. Dobrze zorganizowany wyjazd pozwala jego uczestnikom na odpoczynek, z którego wracają pełni siły i zapału do podejmowania nowych wyzwań. Pracownicy zaczynają się identyfikować z firmą, co przekłada się bardzo mocno na ich wyniki w pracy.
Dobrze przygotowany i zaplanowany wyjazd integracyjny wzmacnia symbole firmy. Aby tak się stało sama impreza musi być dla jej uczestników przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
Wyjazdy integracyjne dobrze sprawdzają się w przypadku firm, w których czynnikiem motywującym nie jest poziom zarobków. Ta potrzeba została bowiem już spełniona. Wówczas ciekawy wyjazd jest świetnym pomysłem.