Nowości:

Pensjonat w Beskidzie Niskim

Pensjonat w Beskidzie Niskim

Beskid Niski – główne atrakcje

Zakopane nie jest jedyną polską miejscowością górską wartą turystycznej uwagi. Coraz częściej właśnie mówi się o urokliwości mniej znanych rejonów. Nawet Beskid Niski ma sporo ciekawych rzeczy do zaoferowania, albowiem praktycznie z każdej strony wypełniają go różne punkty widokowe, ale też i nieco nowocześniejsze atrakcje, stworzone przez człowieka.

Turyści, którzy zarezerwują sobie pensjonat w Beskidzie Niskim, na pewno otrzymają radę, by udać się wprost z niego w stronę niezwykłym łemkowskich cerkwi, charakteryzujących się drewniany wykonaniem. Ogólnie rzecz biorąc całe łemkowskie wsie robią w tych rejonach duże wrażenie. Zostały one wysiedlone lata temu, więc teraz aż porażają tym, jak bardzo są opustoszałe i wręcz dzikie, albowiem panowanie nad nimi przejęła sama natura. Jeżeli natomiast trafi się z terminem, można będzie udać się na zabawę zapewnianą przez popularny festiwal o nazwie „Łemkowska Watra”. Od lat zabawia on zarówno tubylców, jak i przyjezdnych, a w tym i ludzi odwiedzających Beskid Niski wyłącznie w celach turystycznych.

Pensjonat w Beskidzie Niskim nie kosztuje dużo, a nie da się ukryć, że jest to kolejny powód, który może zachęcić wiele osób do spędzenia w nim wakacji. Tanie wakacje też mogą się udać!